Inne Usługi

 

Całodobowa recepcja

Przez całą dobę jesteśmy tutaj dla Was. Nasza recepcja pracuje bez przerwy i służy pomocą. 

 

Kultura

Historia krakowskiego Podgórza i Kazimierza jest u nas na wyciągnięcie ręki podczas gdy kultura i sztuka są u nas obecne w wielu miejscach i na różne sposoby. Na pięknych plakatach z teatrów czy opery się nie kończy. W każdym apartamencie i pokoju znajdziecie aktualny repertuar spektakli, a nasza recepcja pomoże w dokonaniu rezerwacji.


 

Garaż na 70 miejsc

Wiemy jak trudno czasem zaparkować w Krakowie
Tworząc aparthotel Lwowska 1 pomyśleliśmy także o tym i dlatego mamy dla Was prawie 70 miejsc postojowych na podziemnym parkingu.
I jeszcze jedno – rampa wjazdowa jest szeroka, więc wjeżdżajcie bez obaw


 

Transfery, wycieczki i transport

Podpowiemy gdzie warto pojechać, co zobaczyć, zamówimy Wam taksówkę lub inny transport. Propozycji jest w Krakowie bardzo wiele, dlatego naszą rolą jest wybrać dla Was to co najciekawsze, sprawdzone i bezpieczne.


 

Światłowodowy Internet

Internet jest niemal wszędzie, ale często tylko w teorii. My wiemy jak to jest ważne, więc w aparthotelu Lwowska 1 mamy łącze 300Mb. Dostęp do niego jest bezpłatny :-)

Lwowska 1  | Cracow | Spa & Wellness

Spa & Wellness

Nasze Relaksarium jest miejscem, które zapewnia swoim gościom niezapomniane chwile relaksu, odprę - żenia oraz odzyskanie sił witalnych.
Lwowska 1  | Cracow | Zielonym Do Góry

Zielonym Do Góry

Nie jesteśmy restauracją wegetariańską, choć to co zielone inspiruje nas najbardziej Warzywa, zioła, owoce, to one królują na naszych talerzach, a mięso czy ryby dopełniają nasze oryginalne kompozycje.

Oferty

Zobacz wszystkie oferty


Oficjalna strona
Rezerwuj bezpośrednio

Doskonały serwis

W sercu najmodniejszej dzielnicy Krakowa

Jesteśmy doskonale skomunikowani