Aparthotel Lwowska 1

To kompleks ponad 150 pokoi i apartamentów. Każdy z nich ma indywidualny charakter, lekko industrialny ale jednocześnie ciepły. Wszystkie jednak łączy wspólna cecha: komfort i przestrzeń w niebanalnym design’ie.

Dlaczego u Nas? 

Ponieważ zapewniamy Ci znacznie większą przestrzeń niż pokoje hotelowe - od 26 do aż 90m2! Dzięki temu nasze apartamenty poza strefą wypoczynku stają się komfortowym miejscem do pracy i różnych form spędzania czasu.

Oczekujecie czegoś więcej? 

Wiemy że tak! Dlatego oferujemy także: apartamenty z aneksami kuchennymi, szybkim internetem, telewizją satelitarną i klimatyzacją.  Ponadto: codzienne sprzątanie, całodobową, sympatyczną recepcję, dobrą kuchnię w bistro ”Zielonym do góry”, całodobowy lobby bar, strefę SPA&Wellness, a przede wszystkim świetny klimat i obsługę, dla której gościnność i Twoje wspaniałe samopoczucie to priorytet.

Co jeszcze? 

Lokalizacja! Jesteśmy usytuowani w modnej i pełnej życia dzielnicy Podgórze. A to oznacza: świetną komunikację z lotniskiem, piętnastominutowy spacer w linii prostej do Rynku Głównego, pięciominutowy do Bulwarów Wiślanych oraz Fabryki Schindlera, natomiast Plac Bohaterów Getta podglądamy z okien. A imprezy i kulturalne wydarzenia w mieście? Większość rozgrywa się w zasięgu krótkiego spaceru od nas. A jeśli nie jesteś spacerowiczem, najbliższy przystanek komunikacji miejskiej mamy w odległości dosłownie kilkudziesięciu kroków.

Chciałbyś przyjechać samochodem?

Bez obaw, posiadamy bezpieczny podziemny garaż mieszczący 70 samochodów.

Czy to wszystko? 

Z tego co można ująć w kilkunastu zdaniach, to raczej tak – resztę należy przeżyć i zasmakować, do czego serdecznie zapraszamy. Czekamy na Ciebie!

Partnerzy:

Przejdź do strony Teatru Variete Przejdź do strony SeeKrakow

 


Zespół Aparthotelu Lwowska 1

opinie Booking.comOpinie hotels.comZadowolenie hotels.com

Oferty

Zobacz wszystkie oferty
Lwowska 1  | Cracow | Spa & Wellness

Spa & Wellness

Nasze Relaksarium jest miejscem, które zapewnia swoim gościom niezapomniane chwile relaksu, odprę - żenia oraz odzyskanie sił witalnych.
Lwowska 1  | Cracow | Zielonym Do Góry

Zielonym Do Góry

Nie jesteśmy restauracją wegetariańską, choć to co zielone inspiruje nas najbardziej Warzywa, zioła, owoce, to one królują na naszych talerzach, a mięso czy ryby dopełniają nasze oryginalne kompozycje.