Lwowska1.pl

Usługi

REZERWACJA ONLINE
PRZYJAZD
WYJAZD
 • Całodobowa recepcja oraz lobby bar

  Przez całą dobę jesteśmy tutaj dla Was. Nasza recepcja pracuje bez przerwy i służy pomocą. I nawet w środku nocy, jeśli przyjdzie Wam ochota na herbatę, drinka, czy po prostu zgłodniejecie, nasz lobby bar czeka na Was.

 • Kultura

  Historia krakowskiego Podgórza i Kazimierza jest u nas na wyciągnięcie ręki podczas gdy kultura i sztuka są u nas obecne w wielu miejscach i na różne sposoby. Na pięknych plakatach z teatrów czy opery się nie kończy. W każdym apartamencie i pokoju znajdziecie aktualny repertuar spektakli, a nasza recepcja pomoże w dokonaniu rezerwacji.

 • Garaż na 80 miejsc

  Wiemy jak trudno czasem zaparkować w Krakowie ;-)

  Tworząc aparthotel Lwowska 1 pomyśleliśmy także o tym i dlatego mamy dla Was prawie 80 miejsc postojowych na podziemnym parkingu.

  I jeszcze jedno – rampa wjazdowa jest szeroka, więc wjeżdżajcie bez obaw ;-)

 • Transfery, wycieczki i transport

  Podpowiemy gdzie warto pojechać, co zobaczyć, zamówimy Wam taksówkę lub inny transport. Propozycji jest w Krakowie bardzo wiele, dlatego naszą rolą jest wybrać dla Was to co najciekawsze, sprawdzone i bezpieczne.

 • Światłowodowy Internet

  Internet jest niemal wszędzie, ale często tylko w teorii. My wiemy jak to jest ważne, więc w aparthotelu Lwowska 1 mamy łącze 300Mb. Dostęp do niego jest bezpłatny, jednak jeśli potrzebujesz naprawdę dobrego łącza, to za niewielką opłatą możesz skorzystać z jeszcze szybszego transferu.