Szkolenia i konferencje

 

Konferencja, szkolenia, a tym bardziej wyjazd integracyjny, w sercu krakowskiego Podgórza, nad Wisłą, krok od Kazimierza? Chyba nie trzeba nikogo namawiać. Mamy więc wszystko co potrzebne aby to dla Ciebie zorganizować: kilka sal o różnej wielkości i charakterze, restaurację, strefę SPA oraz duży garaż, że o naszych wyjątkowo przestronnych pokojach i apartamentach nie wspomnimy.

Sprawdź Lwowska 1 w https://mojekonferencje.plObejrzyj Lwowska 1  w serwisie http://miejscakonferencyjne.plSprawdź sale konferencyjne w Aparthotel Lwowska 1	 na SaleBiznesowe.pl

 

Parametry sal konferencyjnych,

 L1L2L3XLXXL
 50 osób
Teatralny
56 osób
Teatralny
76 osób
Teatralny
96 osób
Teatralny
180 osób
Teatralny
 24 osób
Szkolny
24 osób
Szkolny
32 osób
Szkolny
48 osób
Szkolny
100 osób
Szkolny
 18 osób
W podkowie
18 osób
W podkowie
28 osób
W podkowie
40 osób
W podkowie
50 osób
W podkowie
 32 osób
Na wyspach
38 osób
Na wyspach
36 osób
Na wyspach
48 osób
Na wyspach
100 osób
Na wyspach

 

L1

Pierwsza z dwóch bliźniaczych sal średniej wielkości. Zlokalizowana najbliżej hotelowego lobby i także posiada osobne, bezpośrednie wejście z ulicy.

Powierzchnia: 46 m2

 

L2

Druga ze średnich sal. Posiada duże okna oraz wejście od strony konferencyjnego foyer. Rekomendowana dla grup od 20 do 50 osób.

Powierzchnia: 51 m2

 

L3

Trzecia co do wielkości sala aparthotelu Lwowska1. Posiada wejście bezpośrednio z ulicy i ma prostokątny, lekko podłużny kształt i może pomieścić nawet ponad 70 osób.

Powierzchnia: 66 m2

 

XL

Druga co do wielkości sala aparthotelu Lwowska1, mieszcząca do 100 osób. Posiada wejście bezpośrednio z ulicy oraz wszelkie potrzebne wyposażenie.

Powierzchnia: 97 m2

 

XXL

Największa z naszych sal. Posiada wejście od strony lobby, a także dwa wejścia bezpośrednio z ulicy Lwowskiej. Industrialny ale i ciepły styl, przestrzeń i dobra akustyka.

Powierzchnia: 194 m2


Board Room

Board Room I

Kameralna salka konferencyjna na II piętrze Aparthotelu, mieszcząca maksymalnie 35 osób. Układ krzeseł oraz stołów dostosowujemy do Państwa potrzeb.

Powierzchnia: 40 m2

    

35 osób
Teatralny

20 osób
Szkolny

14 osób
W podkowie

12 osób
Na wyspach

Board Room II

Najwyżej zlokalizowana salka, zapewnia ciszę oraz intymność. Boardroom posiada stałe umeblowanie w postaci owalnego stołu oraz foteli konferencyjnych.

Powierzchnia: 40 m2

 

25 osób
Stół owalny

Lwowska 1  | Cracow | Spa & Wellness

Spa & Wellness

Nasze Relaksarium jest miejscem, które zapewnia swoim gościom niezapomniane chwile relaksu, odprę - żenia oraz odzyskanie sił witalnych.
Lwowska 1  | Cracow | Zielonym Do Góry

Zielonym Do Góry

Nie jesteśmy restauracją wegetariańską, choć to co zielone inspiruje nas najbardziej Warzywa, zioła, owoce, to one królują na naszych talerzach, a mięso czy ryby dopełniają nasze oryginalne kompozycje.

Oferty

Zobacz wszystkie oferty


Oficjalna strona
Rezerwuj bezpośrednio

Doskonały serwis

W sercu najmodniejszej dzielnicy Krakowa

Jesteśmy doskonale skomunikowani