Zapraszamy do naszego bistro „Zielonym Do Góry”

Nie jesteśmy restauracją wegetariańską, choć to co zielone inspiruje nas najbardziej Warzywa, zioła, owoce, to one królują na naszych talerzach, a mięso czy ryby dopełniają nasze oryginalne kompozycje. Zielonym Do Góry to kuchnia zdrowa i świadoma, ale jednocześnie pyszna i zaskakująca. Zapraszamy serdecznie w kulinarną podróż.

Kiszonki to nasza pasja!

Kiszonki to nasza pasja! Kojarzysz je głównie z ogórkami i kapustą? To tym bardziej zapraszamy do poznania smaków ”Zielonym Do Góry”. Kiszone pomidory, cytryny, gruszki czy nawet jajka – brzmi zaskakująco i równie zaskakująco smakuje.

Ale zapewniamy jednocześnie, że nasza kuchnia jest po prostu smaczna i wbrew pierwszemu wrażeniu – przystępna.

Szef Kuchni

Pomysł na kuchnię "Zielonym Do Góry" to efekt kulinarnych poszukiwań szefa kuchni Adriana Feliksa oraz restauratora Rafała Machaja. W rezultacie nasza restauracja to przede wszystkim miejsce z dobrym jedzeniem, miejsce do którego, mamy nadzieję, będziecie wielokrotnie wracali - zarówno dla smaków, jak i ludzi.

Wina Makłowicz

Cenimy dobry smak i skupiamy wokół siebie ludzi dla których jedzenie to prawdziwa pasja. Dlatego w „Zielonym Do Góry” podajemy doskonałe wina, wyselekcjonowane dla nas przez Mikołaja Makłowicza, który kontynuuje kulinarną drogę swojego ojca. A o tym, że nasze kiszonki to coś wyjątkowego, niech świadczy fakt, że Mikołaj serwuje je gościom w swojej winiarni.

  • Codziennie od 7:00 do 22:00
  • W weekendy do 23:00

Śniadania serwujemy od 7.00 do 12.00 (oferujemy także kanapki i śniadania na wynos).

Rezerwacja stolika pod numerem 572 503 421 lub 12 61 26 400

Lwowska 1  | Cracow | Spa & Wellness

Spa & Wellness

Nasze Relaksarium jest miejscem, które zapewnia swoim gościom niezapomniane chwile relaksu, odprę - żenia oraz odzyskanie sił witalnych.
Lwowska 1  | Cracow | Zielonym Do Góry

Zielonym Do Góry

Nie jesteśmy restauracją wegetariańską, choć to co zielone inspiruje nas najbardziej Warzywa, zioła, owoce, to one królują na naszych talerzach, a mięso czy ryby dopełniają nasze oryginalne kompozycje.

Oferty specjalne

Zobacz wszystkie oferty


Oficjalna strona
Rezerwuj bezpośrednio

Doskonały hotelowy serwis

W sercu najmodniejszej dzielnicy Krakowa

Jesteśmy doskonale skomunikowani