Przesuń w dół


Oficjalna strona
Rezerwuj bezpośrednio

Doskonały serwis

W sercu najmodniejszej dzielnicy Krakowa

Jesteśmy doskonale skomunikowani

Witamy w Aparthotel Lwowska 1

To kompleks ponad 100 pokoi i apartamentów. Każdy z nich ma indywidualny charakter, lekko industrialny ale jednocześnie ciepły. Wszystkie jednak łączy wspólna cecha: komfort i przestrzeń w niebanalnym design’ie.

Dlaczego u Nas? 

Ponieważ zapewniamy Ci znacznie większą przestrzeń niż pokoje hotelowe - od 26 do aż 90m2! Dzięki temu nasze apartamenty poza strefą wypoczynku stają się komfortowym miejscem do pracy i różnych form spędzania czasu.

Oczekujecie czegoś więcej? 

Wiemy że tak! Dlatego oferujemy także: apartamenty z aneksami kuchennymi, szybkim internetem, telewizją satelitarną i klimatyzacją.  Ponadto: codzienne sprzątanie, całodobową, sympatyczną recepcję, dobrą kuchnię w bistro ”Zielonym do góry”, całodobowy lobby bar, strefę SPA&Wellness, a przede wszystkim świetny klimat i obsługę, dla której gościnność i Twoje wspaniałe samopoczucie to priorytet.

Co jeszcze? 

Lokalizacja! Jesteśmy usytuowani w modnej i pełnej życia dzielnicy Podgórze. A to oznacza: świetną komunikację z lotniskiem, piętnastominutowy spacer w linii prostej do Rynku Głównego, pięciominutowy do Bulwarów Wiślanych oraz Fabryki Schindlera, natomiast Plac Bohaterów Getta podglądamy z okien. A imprezy i kulturalne wydarzenia w mieście? Większość rozgrywa się w zasięgu krótkiego spaceru od nas. A jeśli nie jesteś spacerowiczem, najbliższy przystanek komunikacji miejskiej mamy w odległości dosłownie kilkudziesięciu kroków.

Chciałbyś przyjechać samochodem?

Bez obaw, posiadamy bezpieczny podziemny garaż mieszczący 80 samochodów.

Czy to wszystko? 

Z tego co można ująć w kilkunastu zdaniach, to raczej tak – resztę należy przeżyć i zasmakować. Do czego serdecznie zapraszamy i czekamy na Ciebie.

Partnerzy:

Przejdź do strony Teatru Variete Przejdź do strony SeeKrakow

 


Sprawdź Lwowska 1 w https://mojekonferencje.plObejrzyj Lwowska 1  w serwisie http://miejscakonferencyjne.plSprawdź sale konferencyjne w Aparthotel Lwowska 1	 na SaleBiznesowe.pl

opinie Booking.comOpinie hotels.comZadowolenie hotels.com

 

 Opinie naszych gości

Sprawdź więcej możliwości
Polecany na Tripadvisor

Oferty

Zobacz wszystkie oferty
Lwowska 1  | Cracow | Spa & Wellness

Spa & Wellness

Nasze Relaksarium jest miejscem, które zapewnia swoim gościom niezapomniane chwile relaksu, odprę - żenia oraz odzyskanie sił witalnych.
Lwowska 1  | Cracow | Zielonym Do Góry

Zielonym Do Góry

Nie jesteśmy restauracją wegetariańską, choć to co zielone inspiruje nas najbardziej Warzywa, zioła, owoce, to one królują na naszych talerzach, a mięso czy ryby dopełniają nasze oryginalne kompozycje.

Skontaktuj się z nami

Oświadczenie