Lwowska1.pl

Kraków kulturalnie

REZERWACJA ONLINE
PRZYJAZD
WYJAZD
 • Teatry

  Teatry zajmują wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie Krakowa. Różnorodny charakter spektakli, mnogość sztuk i dogodne lokalizacje obiektów sprawiają, że każdy miłośnik przedstawień teatralnych znajdzie coś dla siebie w aktualnym repertuarze. Zaplanuj już dziś swój wyjątkowy wieczór w jednym z krakowskich teatrów.

  repertuar

 • Opera

  Opera Krakowska zaprasza każdego wrażliwego odbiorcę do wzięcia udziału w niezwykłym wydarzeniu artystycznym jakim zawsze jest przedstawienie na deskach teatru operowego w Krakowie. Kochasz muzykę klasyczną, urzeka cię niezwykła atmosfera spektaklu operowego? A może nigdy wcześniej nie miałeś okazji zobaczyć na żywo sztuki operowej? Zobacz co w tym miesiącu proponujemy wszystkim miłośnikom opery.

  repertuar

 • Filharmonia

  Bez względu, czy jesteś wytrawnym melomanem, czy sporadycznie bywasz na sali koncertowej, wizyta w Krakowie może być świetną okazją do spędzenia wolnego czasu w filharmonii. Bogaty repertuar i lokalizacja w samym centrum miasta zachęca do zaplanowania wieczoru w Filharmonii Krakowskiej.

  repertuar